Kompletní přehled služeb

Naše služby

Nabízíme kompletní úklidové služby pro komerční i soukromé klienty

Bytové domy

Provádíme pravidelný úklid společných prostor a přilehlého okolí, tak nárazový úklid potřebný při stavebních úpravách či jiných řemeslných pracích. Po zaměření metrů na místě vypracujeme kompletní cenovou nabídku.

Kancelářské budovy a hotely

Provádíme kompletní servis kanceláří i společných prostor a to formou pravidelného úklidu i nárazových akcí při stavebních či jiných řemeslných pracích. Pro ubytovací zařízení zajišťujeme služby pokojských a úklidových pracovnic.

Výrobní a skladové areály

Provádíme úklid všech forem provozu a výroby, kde jsou vyšší nároky na bezpečnost práce a náročnost úklidu. Používáme profesionální stroje a čistící prostředky.

Péče o domácí mazlíčky

V rámci úklidu se naši pracovníci postarají o základní servis pro Vaše zvířecí kamarády. Vypustí je na zahradu, doplní vodu i jídlo dle instrukcí a podrbou je za uchem. Venčení mimo objekt či pravidelnou medikaci je třeba domluvit vždy individuálně. Tyto služby jsou vždy nafoceny a odesílány klientovi.

Byty a rodinné domy

Postaráme se o Váš domov, abyste se mohli v klidu věnovat svým povinnostem a radostem a nemuseli si dělat starosti s úklidem. Nabízíme jak pravidelný úklid, tak jadnorázový generální úklid nemovitosti.